SERWIS pomp ciepła we Wrocławiu i okolicach

Profesjonalne wykonanie serwisowania jest konieczne nie tylko z powodu wydajności urządzenia i zachowania gwarancji, a przede wszystkim dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników, ponieważ nieczyszczona i nieserwisowana jednostka powoduje nagromadzenie kurzu, bakterii, grzybów oraz wzrost alergenów w powietrzu.

Dlaczego serwisowanie pomp ciepła jest ważne?

Regularnie serwisowana pompa ciepła zapełni użytkownikom odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu oraz będzie spełniać wszystkie swoje funkcje jak najdłużej i bezawaryjnie.

Cykliczne przeglądy urządzenia zapełnią doskonały stan instalacji oraz wysoki poziom wydajności. Zaniedbanie serwisowania skutkuje utratą gwarancji na urządzenie, zmniejszeniem wydajności, powiększeniem poboru energii, gromadzeniem w jednostce zewnętrznej kurzu, bakterii i grzybów.

Częstotliwość przeglądów pompy ciepła zależy od lokalizacji pomieszczenia oraz intensywności eksploatacji urządzenia.

 

Na czym polega przegląd pompy ciepła?

Czynności przeprowadzane pod czas przeglądu pomp ciepła (w zależności od typu pompy):
  • kontrola układu górnego i dolnego źródła ciepła
  • kontrola obiegu chłodniczego
  • kontrola stanu lamel parownika
  • sprawdzenie podłączeń elektrycznych
  • sprawdzenie ciśnienia w układzie górnego źródła ciepła
  • kontrola parametrów pracy pompy ciepła
  • kontrola szczelności połączeń pomiędzy jednostkami
  • przegląd elementów hydraulicznych
  • czyszczenie jednostki zewnętrznej

Nasi specjaliści dokonują kompleksowego przeglądu pomp ciepła w mieszkaniach, domach, biurach, obiektach przemysłowych i handlowo-usługowych na terenie Wrocławia i okolic, a w przypadku usterki – również naprawy urządzenia.

Jaka jest cena przeglądu pompy ciepła?

Koszt przeglądu pompy ciepła zależy od stopnia skomplikowania prac, typu i wielkości urządzenia, łatwości dostępu do jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny pomp ciepła na terenie Wrocławia i bliższych okolic. 

Regularnie informujemy naszych Klientów o zbliżających się terminach przeglądu pompy ciepła, ponieważ zaniedbanie serwisowania może obniżyć wydajność oraz doprowadzić do awarii urządzenia. 

W celu rezerwacji terminu przeglądu we Wrocławiu lub bliższych okolicach zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Naprawa pompy ciepła

Przed naprawą pompy ciepła nasi fachowcy dokonują dokładnej diagnostyki wszystkich podzespołów, co pozwala na wykrycie wszystkich usterek urządzenia. 

Po zdiagnozowaniu usterki nasz certyfikowany serwisant przedstawia Klientowi koszt oraz termin naprawy, po czym w zależności od skomplikowania naprawy: eliminuje źródło problemu, naprawia lub wymienia wadliwe części, wymienia czynnik chłodniczy lub olej itd.

Zajmujemy się obsługą każdego rodzaju i modelu pomp ciepła – montowanych przez naszą firmę oraz inne firmy, korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu, a wszelkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie, traktując indywidualnie każdego Klienta.

Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła

Kontakt

COLDSUN

Buforowa 97 
52-131 Wrocław

+48  574 690 048
biuro@coldsun.pl

Media społecznościowe