montaż klimatyzacji we Wrocławiu i okolicach

Klimatyzacja domowa to najprężniej rozwijająca się grupa spośród całej branży HVAC.
Jeżeli jesteście przed wyborem odpowiedniego klimatyzatora do swojego domu, mieszkania lub biura, i zastanawiacie się na co zwrócić uwagę przed zakupem i montażem urządzenia, zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

Montaż klimatyzacji - darmowa wycena usługi

Na spotkaniu z Klientem nasz certyfikowany instalator udzieli wszystkich odpowiedzi dotyczących montażu klimatyzacji, np.:

  • jaki klimatyzator wybrać?
  • na co zwrócić uwagę przy wyborze jednostki klimatyzacyjnej?
  • gdzie najlepiej umieścić jednostkę wewnętrzną/zewnętrzną?
  • jak przebiega pierwszy etap montażu klimatyzacji?
Nasz fachowiec również dokona wszystkich potrzebnych pomiarów i przedstawi Państwu indywidualną ofertę cenową montażu klimatyzacji, w której będzie uwzględniony model klimatyzatora (lub kilka do wyboru), biorąc pod uwagę Państwa wymagania – np. poziom głośności, tryby pracy, moc, posiadane funkcje, design urządzenia itd.  
 

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

Po zaakceptowaniu oferty cenowej uzgadniamy z Klientem termin montażu klimatyzacji.

Najczęściej montaż w nowo budowanych obiektach odbywa się w dwa etapy:
  • na etapie wykonywania prac związanych w wykonywaniem instalacji elektrycznych i hydraulicznych, przed rozpoczęciem prac wykończeniowych, wykonujemy bruzdowanie, odprowadzanie skroplin, instalację zasilania i sterowania, rury chłodnicze, czyli wykonujemy montaż instalacji pod klimatyzacje
  • drugi etap odbywa się po zakończeniu prac remontowych – montaż klimatyzatora, po czym wykonujemy próby szczelności, odpowietrzenie układu i wypełnienie instalacji czynnikiem chłodniczym i uruchomiamy jednostkę klimatyzacyjną.

Kompleksowa obsługa

Kompleksowo zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz wykonujemy niezbędne prace serwisowe, gwarantując profesjonalną i rzetelną obsługę.

Oferujemy również przeszkolenie naszych Klientów w zakresie użytkowania i konserwacji klimatyzacji, doradzając jak unikać błędów w trakcie użytkowania klimatyzacji w celu przedłużenia żywotności i zapełnienia skuteczności pracy urządzenia.

Oprócz montażu klimatyzacji oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na terenie Wrocławia i bliższych okolic.  Informujemy naszych Klientów o zbliżających się terminach przeglądu klimatyzacji, ponieważ zaniedbanie serwisowania może obniżyć wydajność klimatyzacji oraz doprowadzić do awarii urządzenia.

Dokładamy wszystkich starań aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dbamy o najmniejsze szczegóły, ciągłe rozwijamy swoją wiedzę, zapełniamy indywidualne podejście oraz dostępne ceny, co potwierdzają opinie naszych Klientów.

Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła

Kontakt

COLDSUN

Buforowa 97 
52-131 Wrocław

+48  574 690 048
biuro@coldsun.pl

Media społecznościowe